• LUTY 2024 - wydarzenia w Świetlicy

• W lutym, w Świetlicy Dolnej odbyły się zajęcia dydaktyczne z zakresu bezpieczeństwa obejmujące zasady udzielania pierwszej pomocy i numery alarmowe. Prowadzony był także cykl zajęć pt. "Stop agresji i przemocy". Omawialiśmy podstawowe pojęcia, takie jak: kulturalny, dżentelmen, kultura osobista i tolerancja. Dzieci uczyły się również dobrych manier, między innymi, jak zachować się przy stole, w teatrze, filharmonii, muzeum, w kinie czy restauracji. Uczniowie dowiedzieli się, co to jest wolontariat oraz zapoznali się ze sposobami pomocy potrzebującym.

Do każdych zajęć dydaktycznych uczniowie wykonywali prace plastyczno - techniczne. Dodatkowo świetlica obchodziła "Dzień pizzy", "Walentynki" oraz "Dzień Listonosza".

• GRUDZIEŃ 2023 - wspólne dekorowanie Świetlicy