• DRODZY RODZICE!

• Jako pedagodzy, pracujemy w szkole z waszym dzieckiem, starając się w jak najlepszy sposób stymulować jego rozwój psychofizyczny.

Mamy możliwość kontroli jego postępów i określania zakresu koniecznych ćwiczeń do wykonania.

Istotne w pracy z dzieckiem nie jest to, by dziecko ćwiczyło długo, ale żeby pracowało systematycznie.

Dlatego liczymy na Waszą współpracę, współpracę, gdyż jako rodzice macie mnóstwo możliwości i okazji do zainicjowania domowych lekcji-treningów.

Spróbujcie poświęcić swemu dziecku 15 minut dziennie (codziennie) na wspólne gry i zabawy.

• Prezentacja dla rodziców

• Zachęcamy do obejrzenia krótkiej prezentacji pt. "Nie rodzimy się rodzicami, ale uczymy się nimi być", gdyż jak to mówi Jasper Juul: „Najpierw trzeba poznać własne dzieci i siebie samych jako rodziców. Wychowanie jest uczeniem się przez praktykę i szukaniem własnej drogi. Dzieci nie potrzebują doskonałych rodziców, ale autentycznych ludzi z krwi i kości, którzy może nie wiedzą wszystkiego, ale za to są stale gotowi, żeby się rozwijać.”