• Kwiecień 2024

Dzień Ziemi 22.04.2024 roku
      Finał VII edycji akcji #SprzątamyDlaPolski

• Marzec 2024

Zbiórka wielkanocnych paczek dla Oddziału Św. Mikołaja w Szczcinie, Kliniki Pediatrii, Onkologii i Immunologii Dzieciecej.

KIERMASZ WIELKANOCNY

Podczas szkolnego kiermaszu "Zastąp Wielkanocnego Zająca" można kupić cudowne i niepowtarzalne ozdoby wielkanocne wykonane przez uczniów oraz rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły.Kiermasz trwa od 18 do 22 marca 2024 roku. Zapraszamy !

Oto osiągnięcia naszych uczennic w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Udane ferie to bezpieczne ferie!" oraganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Eidemiologiczną w Policach dla uczniów klas I-III:

II miejsce zajęła Zuzanna Nowicka z klasy Ia

III miejsce zajęła Nelly Majewska z klasy IIIb

oraz wyróżnienie dla Jagny Karaśkiewicz z klasy Id.

• Luty 2024

• Styczeń 2024

• Grudzień 2023

Podczas szkolnej akcji TERMOMETR MIŁOŚCI społeczność szkolna zorganizowała zbiórkę paczek dla dzieci z Oddziału Onkologii na ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.

• Listopad 2023

Podczas Światowego Dnia Życzliwości 21 listopada w szkole dominował kolor żółty. Nasi uczniowie wsparli Olgę, uczennicę klasy Vc, która choruje na nowotwór. W punkcie "kulminacyjnym" wszyscy zebrali się na szkolnym forum, by przekazać słowa: OLGA JESTEŚMY Z TOBĄ, a do specjalnego pudełka zebrano kartki z życzeniami, które były przekazane Oldze.

Z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się trzy apele. Na początku uroczystości uczniowie i nauczyciele zaśpiewali wspólnie hymn Polski, następonie odbyła się część artystyczna i odśpiewanie pieśni patriotycznych.

• Październik 2023

• Wrzesień 2023

• ROK SZKOLNY 2023/2024

• Czerwiec 2023

• Maj 2023

Zuzanna Dudek z klasy 8b w dniu 30.05.2023 r. została Laureatką Wielkiego Finału konkursu LEKTURIADA 2023. Konkurs był organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Książnicę Pomorską.

• Kwiecień 2023

• Marzec 2023

Luty 2023

Styczeń 2023

Grudzień 2022

• LISTOPAD 2022

• PAŹDZIERNIK 2022

WRZESIEŃ 2022

30 września 2022 roku w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Sportu

#ESSD2022 #ESSDPoland #BeActive #edukacjawruchu #AKiL

ROK SZKOLNY 2022/2023

• CZERWIEC 2022

6 czerwca odbył się Wielki Finał Konkursu "Lekturiada" organizowany przez Książnicę Pomorską oraz Kuratorium Oświaty. Uczennica klasy 7b Zuzanna Dudek godnie reprezentowała naszą szkołę i wygrała nagrodę specjalną ufundowaną przez Polskie Radio Szczecin. Gratulacje!

Finał Lekturiady (tvp.pl)

GRAND PRIX w konkursie tanecznym 42 Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie po raz pierwszy w ponad 40 letniej historii Festiwalu, przyznano formacji disco dance. Nagrodę otrzymał Uczniowski Klub Tańca Sportowego Shock Dance ze Szczecina w którym tańczą uczennice naszej szkoły: Ola Krupska kl 8f i Nadia Mikołajczyk kl 8c. Gratulacje !

Miło nam ogłosić, wielki sukces uczennicy klasy 7c Julii Chojnackiej, która otrzymała nagrody Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii MALARSTWO oraz w kategorii RYSUNEK. Orgaznizatorem konkursów jest Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Szczcecienie. Gratulacje !

MAJ 2022

KWIECIEŃ 2022

Miło nam ogłosić, że Wiktoria Ceglarz z klasy IVa zajęła pierwsze miejsce w szkolnym etapie
      konkursu "LEKTURIADA- w poszukiwaniu urody słowa" na poziomie klas IV-VI. Gratulujemy Wiktorii
       i dziękujemy wszystkim uczestniczkom za piękne interpretacje "Małego Księcia".
      Nagrodę w konkursie ufundowała Rada Rodziców.
      Życzymy zdrowych i pogodnych Świąt z książką w ręku.
      Bogumiła Dopiera, Natalia Sebastianowicz

• MARZEC 2022

Jesteśmy dumni z utalentowanych uczennic klasy VIIIf i VIIIc, Oli i Nadii, obie są w Kadrze Narodowej Polski.
      Ostatnie osiągnięcia ósmoklasistek to:

• Mistrzostwa Polski International Dance Organization Warszawa 2022, 1miejsce i tytuł mistrzów Polski formacja Shock Dance Juniors Team. ( OLA KRUPSKA I NADIA MIKOLAJCZYK).
      • 2 miejsce i tytuł wicemistrza Polski mini formacji juniorskiej (Ola Krupska).
      • 2.miejsce i tytuł wicemistrza Polski mini formacja seniorska (Nadia Mikolajczyk)
      • duet w kategorii junior starszy Ola i Nadia doszły do półfinału.

Przedstawiamy dalsze sukcesy naszego sportowca z klasy VIIIf Jakuba Guźleckiego, który został Regatowcem Roku. Gratulujemy !